Paldies,

čaklajiem darba rūķiem un visiem brīvprātīgajiem, kā arī atbalstītājiem ar labām domām!

No vecajām telpām esam veiksmīgi izvākušās. Apģērbi, apavi un mantas (apmēram 80maisi katrs no 25līdz50kg smags) ir tālāk nodotas labdarībā - kopā četrām organizācijām Kurzemē. Tie apģērbi, apavi, kuri tika uzskatīti par nederīgiem veiksmīgi ir nodoti labdarības organizācijai, kura tālāk tos ved uz pārstrādi Vācijā.

Novembrī atpūšamies un svinam Latvijai 100!

Notiek formālais (dokumentācijas) sagatavošanās darbs, lai jau drīz Mantu Maiņa varētu sākt savu darbību jaunās telpās un ar jauniem noteikumiem.

Jauno telpas adresi paziņosim atsevišķi, tiklīdz dokumentācija tiks sakārtota.

Ziedotājus lūdzam gaidīt decembri, kad varēsim atsākt pieņemt bērnu drēbju, apģērbu, apavu, mantu pieņemšanu. Turpmāk noliktavas mums tik pat kā vairs nebūs, tāpēc Lielizmēru ziedojumus lūdzam fotografēt un atsūtīt elektroniski foto un aprakstu ar kontaktinformāciju – lai varam attālināti atrast jaunos saimniekus.

Joprojām ārkārtas situācijās mantu maiņa darbojas iepriekš sarunātos laikos un vietā – Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  tālr. 27733950

MMF  07.11.2018.